Zwanger zijn is fantastisch! Maar zwanger worden is helaas niet voor iedereen vanzelfsprekend. 1 op de 6 stellen heeft moeite met zwanger worden. Wist je dat, als je zwanger bent, jij vrouwen die dromen van moederschap kunt helpen? De urine van zwangere vrouwen bevat namelijk het hCG-hormoon, een waardevolle grondstof voor vruchtbaarheidsmedicijnen.
Moeders voor Moeders is onderdeel van het farmaceutische bedrijf Aspen API en zamelt urine in van pril zwangere vrouwen. Door middel van een uitgebreid proces wordt in de Aspen fabriek het hCG-hormoon uit de urine gehaald en verwerkt tot bruikbare grondstof voor medicijnen.
Urine doneren aan Moeders voor Moeders is mogelijk van de 6e tot en met de 16e week van de zwangerschap. In deze periode bevat de urine namelijk het meeste hCG-hormoon. Aanmelden kan tot en met de 11e week.
Vul allereerst de datum in van jouw laatste menstruatie of de datum waarop je bent uitgerekend.
Als je nog geen 12 weken zwanger bent verschijnt vanzelf de volgende stap in het aanmeldformulier.
Jouw urine wordt gebruikt voor het maken van een geneesmiddel. De gezondheidsautoriteiten die toezien op geneesmiddelen hebben bepaald dat de urine die door Moeders voor Moeders wordt ingezameld aan bepaalde kwaliteitseisen moet voldoen. Hieronder staan de voorwaarden voor deelname aan Moeders voor Moeders opgesomd.
Je hebt aangegeven dat je niet aan de voorwaarden voldoet om je urine te mogen doneren. Daarom kun je helaas niet deelnemen. We willen je bedanken voor je interesse en wensen je een voorspoedige zwangerschap.
Heb je nog vragen? Neem dan contact met ons op via telefoonnummer 088 - 278 0000 of stuur een e-mail naar info@moedersvoormoeders.nl.